Blenda to absolutny fotograficzny mus - w ten weekend możesz dostać ją w prezencie

Blenda to absolutny fotograficzny mus - w ten weekend możesz dostać ją w prezencie

Blenda bez dwóch zdań jest podstawowym akcesorium oświetleniowym każdego fotografa, które w dodatku może mieć wiele różnych zastosowań - to absolutny fotograficzny mus. Niezależnie od tego, czy fotografujesz z oświetleniem studyjnym, czy nie, albo też czy często robisz zdjęcia portretowe, prędzej czy później spotka Cię sytuacja, w której będziesz jej potrzebował. Blenda jest przy tym bardzo uniwersalna: można ją postawić, dać komuś do podtrzymania, położyć przed modelem, powiesić przed lampą błyskową... możliwości mamy dość sporo.Dla nowych Uczestników e-kursów E-akademia fotografii (zobacz program i zamów) lub E-szkoła portretu (zobacz program i zamów) przygotowaliśmy wyjątkowy prezent - to blenda 5w1 o średnicy 80 cm.
 
Uwaga: promocja ważna jest tylko do 28 listopada 2016 roku i nie łączy się z innymi promocjami.
 
Standardowe blendy są wykonane z materiału w kolorze czarnym, złotym, srebrnym i transparentnym białym.
 
  • Czarny materiał nie odbija światła i w rzeczywistości jest używany w celu zredukowania go lub pochłaniania. Ogólna zasada jego stosowania jest taka, że trzymając go blisko Twojego obiektu, zwiększasz cienie, niwelując większą część odbitego światła, które w innym przypadku padałoby na obiekt z danej strony.
  • Złoty kolor jest używany do tego, by stworzyć ciepłe, promienne światło.
  • Srebrny materiał tworzy bardzo połyskliwe światło białe.
  • Transparentna biel może zostać wykorzystana na kilka sposobów. Najczęściej materiał ten stosowany jest w blendach w celu uzyskania pięknego, miękkiego białego światła. Jednak blenda może być również trzymana w górze, co pozwala rozpraszać światło słoneczne. Dzięki temu uzyskujesz efekt podobny do tego, gdy fotografujesz w pochmurny dzień, nawet jeśli w rzeczywistości robisz zdjęcia w pełnym słońcu. Jeżeli używasz blendy, aby rozproszyć światło słoneczne, możesz potrzebować drugiej, by oświetlić temat fotografii z przodu.
 

Ważne: w prezencie otrzymujesz blendę 5 w 1 o średnicy 80 cm

 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Czytaj także


Inne artykuły autoraKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Śnieżna impresja W płaszczu Wiosenne wędrówki... Ślad po zimie Churros 12 13