Canon PIXMA Comix - facebookowa aplikacja do robienia komiksów fotograficznych

Canon PIXMA Comix - facebookowa aplikacja do robienia komiksów fotograficznych

Firma Canon udostępniła na swoim Facebooku nową aplikację, która pozwala użytkownikom na łatwe i szybkie tworzenie komiksów z ich zdjęciami.Canon PIXMA Comix to interaktywna aplikacja na Facebooku, która zadebiutowała właśnie na oficjalnym, amerykańskim profilu firmy - Canon U.S.A. Umożliwia ona wybranie maksymalnie sześciu zdjęć stworzonych przez użytkownika i stworzenie z nich w pełni spersonalizowanego komiksu. Fotografie pochodzić mogą zarówno z dysku twardego użytkownika, jak i z jego albumów na Facebooku.

Firma Canon oddała do dyspozycji wiele kreatywnych narzędzi, które pozwalają na wybranie jednego z szablonów komiksów, zastosowanie różnego rodzaju filtrów i efektów oraz dodawanie dymków z tekstem zapisanym wybraną czcionką. Znaleźć tu można wszystko, co potrzebne do stworzenia profesjonalnie wyglądającego komiksu fotograficznego.

Reklama

Po skończeniu pracy nad historyjką, istnieje możliwość jej wydrukowania bezpośrednio z poziomu aplikacji oraz udostępnienia znajomym na Facebooku.

Nowe narzędzie jest elementem kampanii promującej jedną z technologii Canona - Full HD Movie Print.

Canon PIXMA Comix Facebook
PIXMA Comix, fot. Canon

 

Źródło: Canon

Autor: Krzysztof Gudowski


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Czytaj także


Inne artykuły autoraKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Jezio Jez Krzywe  Polskie krajobrazy - las Zimorodek, Common Kingfisher (Alcedo atthis) ... 2016r Przed burzą Indywiduum W rzepaku