Epson Perfection V600 Photo - test

Epson Perfection V600 Photo - test

Epson Perfection V600 to wysokiej klasy skaner płaski przeznaczony do skanowania materiałów fotograficznych. Powszechnie wiadomo, że urządzenia tego typu, jakkolwiek przy negatywach wypadają na ogół dobrze, to niezbyt dobrze radzą sobie z wymaganiami stawianymi przez fotografów używających filmów odwracalnych. Czy tym razem szykuje się przełom? Zapraszamy do lektury!


Zawartość opakowania i budowa


Reklama

 W opakowaniu znajdziemy skaner,  dwa uchwyty do klisz – małoobrazkowych i średnioformatowych, płytę ze sterownikami i oprogramowaniem,  płytę z programem Adobe Photoshop Elements, krótką instrukcję i gwarancję, zasilacz wraz z kablami i przewód USB. Urządzenie po podpięciu do sieci jest od razu gotowe do pracy, wymaga jedynie instalacji sterowników.

 

epson pefection V600 photo test skaner fotograficzny

Fot. Dawid Petka


Pod względem konstrukcyjnym jest to typowy skaner płaski. Wyróżnia go jedynie spora wysokość i rozmiar - V600 jest duży i zajmuje dużo miejsca na biurku. Zamykana pokrywa pracuje bez oporów, a jej wykonanie nie budzi zastrzeżeń. Z prawej strony urządzenia umiejscowiony jest główny włącznik, a na tylnej ściance – gniazdo USB i gniazdo zasilacza. Na przednim panelu znajdziemy diodę kontrolną i przyciski przeznaczone do sterowania aplikacją Epson Event Menager.

 

epson pefection V600 photo test skaner fotograficzny

Fot. Dawid Petka


Obudowa skanera posiada matowe wykończenie, jedynie przednia część jest błyszcząca. Jego design można opisać jako klasyczny z lekką nutką elegancji.

 

epson pefection V600 photo test skaner fotograficzny

Fot. Dawid Petka

Autor: Dawid Petka1 2 3 4 5Oceny artykułu: 100% 0% ocen: 1

Czytaj takżeKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.


Domyślny avatar Ciekawe jak radzi sobie V700 ? 2010.06.07 12:42, aps1 # 


Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Spis treści

Najnowsze fotografie

Bernikle z mlodymi Bernikle z mlodymi Bernikle z mlodymi Bernikle z mlodymi Bernikle z mlodymi DSC_1298 DSC_1297