Finałowe fotografie z Grand Prix Fotofestiwal 2016

Finałowe fotografie z Grand Prix Fotofestiwal 2016

Grand Prix to stała sekcja programowa Fotofestiwalu. Rozpoczyna się konkursem fotograficznym, a kończy w dzień otwarcia festiwalu ogłoszeniem wyników i wernisażem wystaw finałowych projektów. W lutym jury ogłosiło listę dziesięciu finalistów konkursu, a dziś przedstawiamy opisy projektów i zdjęcia. Część z nich odwołuje się do wątku podróży - motywu przewodniego 15. Fotofestiwalu.


Nagrodą w konkursie jest 10 000 złwystawa na Fotofestiwalu w Łodzi oraz udział w przeglądzie portfolio. W tym roku na konkurs zgłoszono kilkaset projektów z całego świata. Dziesięć z nich będzie można oglądać między 9 a 19 czerwca w Art Inkubatorze, centrum festiwalowym na ulicy Tymienieckiego 3. Dodatkowe dziesięć projektów zostanie zaprezentowanych na pokazie slajdów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem