Teraz jest środa, 20 sierpnia 2014, 08:48

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
 Film ze Studniówki... 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Film ze Studniówki...
Witam wszystkich czytających ;-)
Otóż co zaproponowalibyście/byśmy sobie, by robić odjazdowe filmy ze Studniówki, Półmetka... Szczerze mówiąc, to robiłem same wesela, chrzty...
Prosiłbym o Wasze spostrzeżenia i fachowe doradztwo. Temat nie był chyba jeszcze poruszany. Pozdrawiam

środa, 13 września 2006, 11:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Znaczy się o co ci chodzi, bo nie bardzo rozumiem, chcesz żeby userzy pokazali fragmenty z tego co zrobili, podrzucili ci pomysły, czy co ? Nie wiesz jak takie coś wygląda to idź do sąsiada i pożycz od jego syna płyte i pooglądaj sobie...

środa, 13 września 2006, 11:18
Nowy
Nowy

I tak właśnie zrobiłem... Nie chodzi mi o jakieś pokazówki, ale o to by opisać jakiś scenariusz... Widziałem wiele, ale może ktoś innego podpowie... Bez napinek, bo to nie ładnie...;-)

środa, 13 września 2006, 11:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
No tu nie ma co dużo pisać, bo to głównie tańczenie, na początek jakaś czołóweczka króciutka (jak dla mnie najważniejszy element, wiec daj upust swojej kreatywności, tylko nie przesadź ;P ), potem przedstawienie klasy ( u mnie było to robione na zasadzie, że dwie osoby gadały kilka zdań o danej osobie, wtedy kilka szybkich jazd między gadającym, a osobą o której się gada - co średnio mi sie podobało ), no a potem to standardowo, wysiadanie z autobusu, kilka ujęć przy stołach, polonez i zapychanie tańcami, zdjęcia, zapychanie tańcami, koniec.

I taka rada ode mnie: chodź po całej sali, bo goście co robili u mnie mieli 3 kamery, tylko że wszyscy trzymali się cały czas blisko środka sali i sceny dla orkiestry, więc ja na tym filmie musiałem się mocno swojej osoby doszukiwać...

środa, 13 września 2006, 11:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Nigdy w zyciu nie bede robil studniowek gowniarze zawsze maja jakis problem, nie placą, szkola nie chce podpisywac umow do tego narąbią sie i podskakuja. Wywala flaszke nie dosc, ze padaja po niej to jeszcze potem maja pretensje ze ich na filmie nie bylo, szkoda tylko ze pozjerzdzali przed 20 :D

Jak masz opcje nie krecenia studniowek zostaw to innym i zajmij sie czyms przyjemniejszym

środa, 13 września 2006, 11:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
To wiele zależy od samej szkoły, do jakiejś podrzędnej zawodówki to też nie chciałbym iść, u mnie nie było żadnych ekscesów, a szkoła sprawe płatności załatwiła po prostu tak, że za studnioówke skasowali 150/250 (osoba/para) i z tego jakaś tam część poszła do kamerzysty

środa, 13 września 2006, 11:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

To wiele zależy od samej szkoły, do jakiejś podrzędnej zawodówki to też nie chciałbym iść, u mnie nie było żadnych ekscesów, a szkoła sprawe płatności załatwiła po prostu tak, że za studnioówke skasowali 150/250 (osoba/para) i z tego jakaś tam część poszła do kamerzysty

o ile mnie pamięć nie myli to w zawodówkach nawet najlepszych nie ma 100dniówek!!!

środa, 13 września 2006, 18:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
No, chodziło mi o to co przed reformą była zawodówkami, czyli dzisiejsze liceam profilowane :)

środa, 13 września 2006, 18:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

No, chodziło mi o to co przed reformą była zawodówkami, czyli dzisiejsze liceam profilowane :)
Wez nie brnij dalej bo licea zawodowe to nie byly satre zawodowki lol
A sytuacja o ktorej mowie byla w dosc znanej szkole liceum ogolnoksztalcacym,i ze spotkan z kumplami z branzy czesto zdazaja sie podobne przypadki... a co do tych 19latkow to nie sa zadnymi partnerami biznesowymi - rozpite malolaty i tyle

środa, 13 września 2006, 18:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ty też nie przesadzaj z tymi rozpitymi małolatami bo mnie obrażasz, każda szkoła ma w okolicy jakąś renome, już lejmy na to, czy liceum zawodowe, profilowane czy ogólnokształcące i nie chodzi o to, czy 19-latkowie są partnerami w interesie, ale czy szkoła nim jest (no i nie róbmy tutaj z takiego filmowania jakiegoś wielkiego biznesu, bo firmy się tym zajmujące są zazwyczaj jedno, dwu-osobowe i można się dogadać przecież), bo dobrym rozwiązaniem jest takie jak napisałem wyżej, idziesz na studniówke, to płacisz za kamere i tyle (i nie było żadnych rozgrywek, że za płyte trzeba dopłacić, bo to się z celem mija, bo u kazdego takiego licealisty komputer z nagrywarką w domu) i jeżeli zgłasza się do nas szkoła, to takie warunki trzeba im postawić, jeśli się zgadzają, to na pewno swoje zarobimy...

środa, 13 września 2006, 19:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

środa, 13 września 2006, 19:25
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]