Archiwum

Blog fotograficzny Jakuba Pureja – qbanez

Blog fotograficzny Jakuba Pureja - qbanez

Witam serdecznie. Nazywam się Jakub Purej a w internecie bardziej znany jestem jako qbanez. Mieszkam w miejscowości Zgorzelec na dolnym śląsku przy samej granicy z Niemcami, a moją pasją jest oczywiście fotografia, oraz gitara basowa.

Do konkursu chciałem zgłosić mój fotoblog, który prowadzę prawie od dwóch lat, w którym zamieszczam przeróżne swoje zdjęcia. Najbardziej kręci mnie fotografia uliczna, reportażowa, ślubna, oraz bardzo lubię zwiedzanie i fotografowanie wszelkich opuszczonych miejsc. Fotografuję wszystko co wyda mi się tego warte – nie ograniczam się do jednej dziedziny, aczkolwiek największą słabość mam do street photo. Chciałbym, żeby moje zdjęcia były inne niż wszystkie inne, chciałbym wykazać się kreatywnością i ciekawym spojrzeniem – o tym marzę. Zapraszam więc do oglądania mojego fotobloga, który znajduje się pod linkiem:

www.qbanez.wordpress.com

 

Jeszcze dodam, że mam nadzieję może nie na wygraną, ale na pewno na to, że może komuś spodobają się moje fotografie, mój blog, a to dało by mi kolejnego mega pozytywnego kopa i nakręciło by mnie na robienie następnych i następnych zdjęć :)

Zapraszam

 

Jakub Purej – qbanez

18 czerwca 2012 | oglądano: 4374 | głosów: 200 | komentarze (2)