Fotografie kryzysowe i spojrzenie myśliciela

Fotografie kryzysowe i spojrzenie myśliciela

W Poznaniu trzech twórców pokazuje fotografie, na trzy sposoby odnoszące się do hasła „kryzys”; w Warszawie wybitny myśliciel, socjolog, filozof, Zygmunt Bauman odkrywa swoje inne oblicze.


Profesor Bauman od lat jest głosem, którego się słucha, jest tym, który umie nie tylko zrozumieć współczesny świat, ale też go opisać i zdiagnozować. Jako autor książek, wykładowca, eseista, nawet w wywiadach prasowych - zawsze jego słowa są ważne, warte uwagi. Teraz okazuje się, że ten stateczny mędrzec ma pasję, o której dotąd mało kto wiedział – lubi robić zdjęcia. Fotografie profesora Baumana można właśnie oglądać w Galerii Wysokich Napięć w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
Taka wystawa – to nie tylko okazja, by zobaczyć być może ciekaw fotografie, ale przede wszystkim unikalny sposób, by poznać znaną osobę z całkiem innej strony. O znanych postaciach, których pasją jest fotografia, już kiedyś pisaliśmy (TUTAJ http://www.swiatobrazu.pl/slawni_fotografuja.html) – bo to hobby dość popularne. Nijak nie zmienia to faktu, że dla widza możliwość zestawienia znanych wcześniej poglądów, pozycji, wiedzy danej osoby z tym, co i jak fotografuje, jest niezwykłym doświadczeniem.
Więcej o wystawie TUTAJ


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem