Handy Photo - nowa aplikacja do edycji zdjęć

Handy Photo - nowa aplikacja do edycji zdjęć

W Apple App Store i Google Play pojawiła się pierwsza wersja zupełnie nowej aplikacji do edycji zdjęć. Program ten może zdobyć naprawdę ogromną liczbę użytkowników, dzięki swoim licznym funkcjom, wygodnemu interfejsowi oraz niewielkiej cenie.Handy Photo to aplikacja do edycji zdjęć na urządzeniach mobilnych, działających pod kontrolą systemu iOS i Android. Oferuje ona praktycznie wszystkie narzędzia potrzebne do korekty fotografii, a oprócz tego kilka rzadko spotykanych u konkurencji. Mowa na przykład o funkcji Move Me, która pozwala na inteligentne zaznaczanie wybranych obiektów i ich dowolne przemieszczanie w obrębie zdjęcia.

W aplikacji znaleźć można także wiele filtrów, efektów, tekstur i ramek, które można od razu stosować na wybranych zdjęciach. Program zoptymalizowany jest do działania na procesorach wielordzeniowych, co pozwala mu na obsługę fotografii o rozdzielczości do 36 megapikseli (wyłącznie na najnowszych urządzeniach mobilnych Apple/Android). 

Interfejs aplikacji został doskonale dostosowany do wyświetlaczy dotykowych, jednak wymaga on przyzwyczajenia. 

Program zbiera wyjątkowo dobre opinie od użytkowników. Zaznaczyć należy bowiem, że jest to dopiero jego pierwsza wersja.

Handy Photo wyceniono na 1,59 euro, co w przypadku takiego narzędzia nie jest wygórowaną ceną. Aplikację można znaleźć w Apple App Store i Google Play.

Redakcja ŚwiataObrazu przeprowadza już dogłębne testy programu. Wkrótce podzielimy się z Wami naszymi wrażeniami i porównamy aplikację do Photoshopa Touch.

Źródło: lifeinlofi

Autor: Krzysztof GudowskiNajczęściej czytane w tygodniu

Najczęściej czytane w roku