Warning: include_once(/home/sobrazu/www/adserver/www/delivery/alocal.php) [function.include-once]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/sobrazu/public_html/konkurs-fotoblog/index.php on line 49

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/sobrazu/www/adserver/www/delivery/alocal.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php53/root/usr/share/pear:/opt/cpanel/ea-php53/root/usr/share/php') in /home/sobrazu/public_html/konkurs-fotoblog/index.php on line 49
Ranking Trzeciej Edycji - Fotograficzny Wpis Miesiąca - SwiatObrazu.pl

Zapraszamy do udziału w konkursie Fotograficzny Wpis Miesiąca. Codziennie możecie Państwo zgłaszać swoje wpisy na blogu, fotoblogu lub innej stronie internetowej i wygrywać wartościowe nagrody: drukarki fotograficzne, Karty SDHC i czytniki , torby foto i bony na zakupy oraz książki fotograficzne. Co miesiąc zostaną przyznane dwa tytuły Wpisu Miesiąca. Jeden przypadnie publikacji, która zdobędzie najwięcej głosów internautów, drugi zostanie wyłoniony przez Jury.

Ranking Trzeciej Edycji:

 • Powrót do przeszłości... Powrót do przeszłości...

  oddano 3 głosy

  Fotografia to moja pasja, kocham to robic ;]i mam nadzieje ze moje zdjecia sie podobaja. To zdjecie bylo chyba pierwszym zdjeciem jakie zrobilam, to bylo dawno temu, byłam jeszcze malym dzieckiem :) P (...)

 • Na podium Na podium

  oddano 3 głosy

  By nie zgubić tego, co ważne...

 • Amelia Pierwszy śnieg Amelia Pierwszy śnieg

  oddano 2 głosy

  Mała modelka

 • spotkanie pasjonatów spotkanie pasjonatów

  oddano 2 głosy

  jak rozlać kompanom wódkę nie wylewając za kołnierz?

 • obiekt chroniony obiekt chroniony

  oddano 2 głosy

  dziewczyna bez guzika na przedzie

 • Pomiędzy kroplami Pomiędzy kroplami

  oddano 2 głosy

 • Jesień :D Jesień :D

  oddano 2 głosy

  Jesienny orzeszek w skorupce :)

 • Delikatnie. Delikatnie.

  oddano 1 głos

  Łagodna kobieta - to niby kocia łapka, ściśnij ją nieco, a uczujesz pazurki.

 • Montmartre Amelie Poulain Montmartre Amelie Poulain

  oddano 0 głosów

  Na Montmartrze duch Amelie Poulain wciąż gdzieś przemyka. Czuje się tu niesamowity klimat filmu Jenueta. Nie ma co. Nie tylko miejsca bezpośrednio związane z filmem, jak „Cafe des 2 Moulins&rdqu (...)

 • Rzeka Rzeka

  oddano 0 głosów

  Zima trwa, a życie płynie...

Zgłoś wpis do konkursu

Organizatorzy:

Partnerzy:


multifoto.pl

helion.pl

helion.pl

Patronat:Jak głosować

Przy każdym wpisie zgłoszonym do konkursu na Fotograficzny Wpis Miesiąca Autor umieści przycisk do głosowania. Klikając na ten przycisk, głosujący jest odsyłany do strony Autora wybranego fotobloga lub bloga w serwisie SwiatObrazu.pl, gdzie może oddać swój głos. Każda osoba może zagłosować jeden raz na wybrany wpis. Głosować można na nieograniczoną liczbę wpisów.

Jak umieścić system do oceny na na blogu, fotoblogu lub innej stronie internetowej

Zgłaszając swój wpis do konkursu, Autor na dole strony będzie miał do wyboru bannery. Bannery te informują Czytelników bloga, że wpis bierze udział w konkursie oraz dają możliwość zagłosowania. Dodając jeden z nich pod wpisem na swoim na blogu, fotoblogu lub innej stronie internetowej, Autor umożliwia odwiedzającym oddanie głosu w konkursie na Wpis Miesiąca.

TOP 10

Najnowsze Wpisy