Międzynarodowy konkurs fotografii otworkowej - zgłoszenia do 15 czerwca

Międzynarodowy konkurs fotografii otworkowej - zgłoszenia do 15 czerwca

Do 15 czerwca możecie zgłosić swoje prace do międzynarodowego konkursu fotografii otworkowej. Tematyka nie jest określona, a zdjęcia mogą nadsyłać wszyscy fotografujący.


Przed wysłaniem pracy należy zwrócić uwagę na kilka zastrzeżeń organizatora. Zdjęcia nie mogę być w żaden sposób modyfikowane cyfrowo (z wyjątkiem wywoływania RAW-ów, dopasowania poziomów i kadrowania), nie można również nadsyłać fotomontaży (dozwolona jest wielokrotna ekspozycja). Organizatorzy mówią też o minimalnych formatach prac: krótszy bok nie może być mniejszy niż 20 cm, dłuższy nie może być większy od 60 cm. Jeden uczestnik może maksymalnie złożyć do pięciu pojedynczych fotografii lub cztery pojedyncze fotografie plus jeden cykl, składający się z nie więcej, niż pięciu fotografii (cykl ten traktowany będzie jako jedna praca).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem