Najlepsze zdjęcia jedzenia, czyli Food Photographer of the Year 2016

Najlepsze zdjęcia jedzenia, czyli  Food Photographer of the Year 2016

Pink Lady Food Photographer of the Year 2016 to najważniejszy na rynku konkurs fotografii kulinarnej. W tym roku nadesłano 7000 zdjęć z 60 krajów, a w jury zasiedli David Loftus – fotograf Jamiego Olivera, Ruth Rogers i Xanthe Clay. Tytuł fotografa roku oraz nagrodę pieniężną w wysokości pięciu tysięcy funtów otrzymał Mark Benham.


10 porad dla fotografów kulinarnych Matta Armendariza: Bez trudu mógłbym przygotować listę 20 porad, a może nawet 30, gdyż trików ułatwiających fotografowanie jedzenia jest naprawdę sporo. Ale w pewnej chwili uświadomiłem sobie, na czym polega prawdziwe piękno fotografii kulinarnej: wszyscy mamy jakieś pomysły, a sprzęt nie stanowi dziś żadnego problemu. Lepiej pozwolić więc każdemu realizować własne wizje, dzięki którym jego przygoda z fotografią kulinarną będzie zabawna, oryginalna i pasjonująca. Tak czy owak, postanowiłem podać przynajmniej 10 porad; moją złotą dziesiątkę wskazówek dotyczących fotografowania potraw. Ale pamiętaj: to tylko sugestie, a nie sztywne reguły. Gorąco namawiam Cię do odkrywania własnych metod pracy. One zawsze sprawdzają się najlepiej. Czytaj dalej...

Reklama

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem