Olympus: następca E-5? Aparat systemowy Cztery Trzecie, Mikro Cztery Trzecie albo hybryda...

Olympus: następca E-5? Aparat systemowy Cztery Trzecie, Mikro Cztery Trzecie albo hybryda...

Pojawiają się pierwsze szczegóły dotyczące następcy flagowej lustrzanki firmy Olympus. Choć nie, "szczegóły" to za dużo powiedziane - na razie wiemy jedynie, że taki aparat będzie.A to i tak sporo, zważywszy na fakt, iż pod koniec sierpnia nie mogliśmy być tego pewni. Olympus w ostatnim wywiadzie z Imaging Resource podkreślił, że chce skoncentrować się na systemie Mikro Cztery Trzecie, na bezlusterkowcach. Pan Haruo Ogawa, prezes zarządu w firmie, zadeklarował także, iż na świat przyjdzie następca E-5 - flagowego, udanego korpusu.

Rozważamy kilka pomysłów na korpus, choć nie możemy się na razie zdecydować. Trzeba przygotować korpus, który byłby w stanie współpracować i wykorzystywać możliwości szkieł z bagnetem Cztery Trzecie, ale jednocześnie taki aparat powinien cechować się niewielkimi rozmiarami. W tej chwili nie jesteśmy w stanie niczego sprecyzować, gdyż po prostu mamy na stole za dużo możliwości - może to być Mikro Cztery Trzecie, Cztery Trzecie albo hybryda.

Jak myślicie - jak wyglądałaby "fuzja" obydwu systemów?

Reklama

Źródło: Imaging Resource

Autor: Antoni ŻółciakNajnowsze fotografie

Małe,a ładne... Zmiana łowiska Podhalańskie klimaty DSC_6086 Gąsienica (eruca) służę uprzejmie... W moim magicznym ogrodzie...