Ostatni moment, aby zdobyć serię e-booków "Fotografia na świecie"

Ostatni moment, aby zdobyć serię e-booków "Fotografia na świecie"

To już ostatni moment, aby zdobyć serię e-booków "Fotografia na świecie". Może je uzyskać każdy fan serwisu SwiatObrazu.pl. Wystarczy że lubisz nasz profil na Facebooku i wyślesz maila, a zestaw e-booków będzie Twój!


Polub facebookowy profil SwiatObrazu.pl, a otrzymasz serię e-booków "Fotografia na świecie". Publikacja ta stanowi zestawienie najlepszych fotografii, w którym poza prezentacją zdjęć zostały przybliżone sylwetki ich twórców. Te niezwykłe 3 tomy zabiorą Cię w podróż po aż 33 krajach, wśród których znajdują się Albania, Argentyna, Belgia, Białoruś, Brazylia, Chorwacja, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Islandia, Kuba, Litwa, Łotwa, Estonia, Luksemburg, Meksyk, Norwegia, Nowa Zelandia, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, USA, Uzbekistan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem