Ostatni moment: E-akademia fotografii z blendą 5w1

Ostatni moment: E-akademia fotografii z blendą 5w1

Ten e-kurs różni się od innych wieloma elementami. Po pierwsze – ilością lekcji – jest ich 44. Po drugie – zakresem wiedzy, który obejmuje obszar od zagadnień dla początkujących, aż po zagadnienia bardzo zaawansowane. Po trzecie – cały materiał - kilka tysięcy stron lekcji, fotografii, przykładów, testów masz do swojej dyspozycji już od pierwszego dnia rozpoczęcia e-kursu. Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić - takiego e-kursu jeszcze nie było i nie znajdziecie go nigdzie indziej. Autorami kursu są zawodowi fotografowie, doświadczeni trenerzy i autorzy wielu cenionych opracowań i fotograficznych poradników.

Teraz dla Uczestników przygotowaliśmy wyjątkowy prezent - to blenda elipsa 5w1 120x90cm. Uwaga oferta ważna jest tylko do 22 września 2015 roku.


Jak we wszystkich e-kursach – uczysz się kiedy chcesz, w tempie, które sobie wyznaczysz i w obszarach, które wydają Ci się w danym momencie najważniejsze. Do każdej lekcji udostępniamy testy, które sprawdzają i utrwalają Twoją wiedzę. W lekcjach opisane są również ćwiczenia do samodzielnego wykonania – pozwalają na natychmiastowe wykorzystanie świeżo nabytej wiedzy w praktyce – co w znakomity sposób przyczynia się do utrwalenia zdobytych wiadomości.

W prezencie blenda elipsa 5w1 120x90cm

Profesjonalna blenda Mitoya o 5 powierzchniach: złota, srebrna, neutralna, czarna oraz dyfuzor. Solidne wykonanie daje gwarancję, że będziesz korzystał z niej przez długi czas. W zestawie otrzymujesz również wytrzymały pokrowiec na dwustronny suwak , chroniący blendę przed zniszczeniem oraz zabrudzeniami. Blenda zaopatrzona jest w elastyczny stelaż oraz wieszaczek, który można wykorzystać do mocowania. Blendy Mitoya nie kruszą się i nie przecierają, jak ma to miejsce w przypadku wielu tańszych produktów. Blendy Mitoya objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem