Panie gołe i ubrane na zdjęciach Katarzyny Kaczmarczyk

Panie gołe i ubrane na zdjęciach Katarzyny Kaczmarczyk

Młoda fotografka, Katarzyna Kaczmarczyk fotografuje kobiety. Kobieta uchwycona chwilą, kobieta pociągająca, zaskakująca, nieokrzesana, przekraczająca granice ponętności - tak o nich pisze. Wszystkie te panie można zobaczyć w Rybniku.Katarzyna Kaczmarczyk (ur. 06.03.1986 r. w Rybniku) pisze o swoich pracach:
Kobieta uchwycona chwilą, kobieta pociągająca, zaskakująca, nieokrzesana, przekraczająca granice ponętności. Każdy kadr w mojej fotografii jest zamrożeniem niepowtarzalnego spojrzenia, uśmiechu, gestu, emocji kobiety. Nimfy, o niepowtarzalnej urodzie i wdzięku. Piękne kobiety nie schematyczne, tak różne od siebie a jednak podobne.

 

Reklama


fot. Katarzyna Kaczmarczyk

Najwięcej satysfakcji daje jej fotografia portretu oraz aktu. Portret dziecięcy również zajmuje sporą część jej portfolio. Jak sama mówi: - Poszukuję w fotografii tego czego nie widać gołym okiem, daje mi to wiele satysfakcji i uczy mnie zauważać rzeczy do tej pory przeze mnie pomijane.


fot. Katarzyna Kaczmarczyk


Obecnie uczy się na 2 roku Szkoły Fotograficznej w Katowicach. Od listopada 2007 roku jest szczęśliwą posiadaczką własnej firmy Kaczmarczyk Foto Art. Studio jest spełnieniem jej młodzieńczych marzeń.
Kasia jest aktywnym członkiem Klubu Fotograficznego FORMAT
www.format.art.pl

 


fot. Katarzyna Kaczmarczyk

Chce, aby zawód jaki obrała, pozwolił jej na realizację planów życiowych, pozostając równocześnie wielką pasją i przygodą. Poza fotografią pociąga ją grafika, jazz (sama nieźle śpiewa we własnym zespole).
Jak pisze na swojej stronie internetowej: Marzenia się spełniają...
www.katarzyna-kaczmarczyk.pl


fot. Katarzyna Kaczmarczyk

Autor: Anna Cymer


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Czytaj także


Inne artykuły autoraKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Venezia IMG_0735 Młody Kos (Turdus merula Linnaeus) Żmija zygzakowata Żmija zygzakowata Odpoczynek W locie