Poleć artykuł i poleć na weekend do Lizbony - gratulujemy Zwycięzcom X edycji tygodniowej

Poleć artykuł i poleć na weekend do Lizbony - gratulujemy Zwycięzcom X edycji tygodniowej

Nagrodami tygodniowymi w konkursie "Poleć nasz artykuł i... poleć na weekend do Lizbony" są książki o tematyce fotograficznej, a dwie nagrody główne to weekend w Lizbonie we wrześniu dla dwóch osób w każdej z kategorii (przelot samolotem w obie strony, wylot z krajowego portu lotniczego, dwa noclegi w hotelu w centrum Lizbony ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym w hotelu kategorii co najmniej ***). Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się - być może właśnie teraz decydują się losy nagród głównych.


Użytkownik "Fotka" zyskał największą ilość punktów w  kategorii Najczęściej polecający i otrzymuje  najnowszą książkę wydawnictwa Helion autorstwa "Światło w fotografii. Warsztaty ze Scottem Kelbym" - serdecznie gratulujemy.  Użytkownik  "Fotka" zwyciężył również w  kategorii Najczęściej akceptowany, otrzymuje więc najnowszą książkę wydawnictwa Helion "Noc w obiektywie. Kreatywna fotografia" Harold Davis - serdecznie gratulujemy. Przewaga wyniosła w kategorii Najczęściej polecający 25 punktów, a w kategorii Najczęściej akceptowany 4 punktów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem