Radosnych Świąt Wielkiej Nocy

Radosnych Świąt Wielkiej Nocy

Wszystkim Czytelnikom życzymy radosnych Świąt Wielkanocnych. Życzymy również, aby ten czas spokoju i odpoczynku stał się okazją do powstania wielu niepowtarzalnych kadrów.


"Niezależnie od tego, czy robisz zdjęcia, tworzysz poezję, malujesz, komponujesz muzykę, czy kochasz się, powinieneś bez reszty dać ponieść się zachwytowi… Pozwolić oczarować się czystemu przeżywaniu. W tym wszystkim chodzi o umiejscowienie tematu. O przepuszczenie doznania, wyizolowanego przez nasze naturalne instynkty, w jego pełni, przez samego siebie, z powrotem do świata"  - mówi Joel Meyerowitz, fotograf, który ma na koncie ponad 350 wystaw na całym świecie, kilkanaście wydanych książek i dziesiątki prestiżowych nagród. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem