SanDisk Extreme SDXC UHS-I - szybka, profesjonalna karta

SanDisk Extreme SDXC UHS-I - szybka, profesjonalna karta

SanDisk pokazał na targach CES kartę pamięci Extreme SDXC UHS-I, dostępną w wersjach do 128 gigabajtów i prędkości transferu danych na poziomie nawet 45 megabajtów na sekundę.



SanDisk Extreme SDXC UHS-I oparta jest na nowej architekturze Ultra High Speed (UHS-I) i przeznaczona głównie do nagrywania wielu godzin wysokiej jakości treści wideo. Nośnik oferuje szybkość na poziomie 45 megabajtów na sekundę - w grę wchodzą zatem zarówno filmy domowe, jak i wideo rejestrowane lustrzanką czy urządzeniem zdolnym do zapisu obrazu w Full HD 3D.

Karta ma również szybko zapisywać dane, a samo ich przesłanie do komputera zajmie niewiele czasu. Przykładowo, godzinny film w jakości Full HD będziemy w stanie skopiować w ciągu pięciu minut. Jak wszystkie karty bazujące na standardzie SD, tak i ta posiada wbudowany przełącznik ochrony przed zapisem, zapobiegający przypadkowej utracie danych.

SanDisk Extreme SDXC UHS-I dostępna będzie w Polsce w I kwartale 2012 roku, w sugerowanej cenie detalicznej 700 złotych (za wersję 64-gigabajtową) oraz 1100 złotych (128 GB).

SanDisk Extreme SDXC UHS-I

SanDisk Extreme SDXC UHS-I


Reklama


Źródło: 
SanDisk

Autor: Antoni Żółciak



Najnowsze fotografie

01460001 01440005 01420006 01410008 01370011 01370005 01360009