Warsztaty "Fotografia i Fotoedycja"

Warsztaty "Fotografia i Fotoedycja"

To druga edycja wyjątkowych warsztatów dedykowanych dla wszystkich osób, które z różnych względów chcą się nauczyć wybierania zdjęć (np. do stron internetowych, wystaw, portfolio), a także tworzenia cykli fotograficznych.Podczas warsztatów odbędą się dyskusje  zarówno o zdjęciach uczestników, ale też o zdjęciach ze stron internetowych, z prasy, czy z albumów fotograficznych.

"Pokażemy przykłady dobre i złe - podpowiemy, co o tym decyduje. Zajmiemy się również edycją zdjęć w programach, zastanawiając się przy okazji kiedy i jak mocno można ingerować w gotowe zdjęcia. Przejrzymy przykłady mniej i bardziej znanych manipulacji w fotografii prasowej. Porozmawiamy też o etyce fotografa.

Poza pracą nad gotowymi zdjęciami, będziemy oczywiście fotografować. Odwiedzimy przepiękne zakątki Kazimierza: Górę Trzech Krzyży i wąwóz Korzeniowy Dół, przeprawimy się promem do Janowca, gdzie zwiedzimy ruiny zamku, zajrzymy do Mięćmierza. W miejscu naszego zakwaterowania również nie zabraknie ciekawych tematów do zdjęć… Będzimy mieszkać w najprawdziwszym dworku w Zagrodowej Osadzie, która jest miejscem szczególnym. Są tu drewniane chaty, jedna kryta jeszcze strzechą, są zwierzęta gospodarskie i świetlica urządzona w stodole…" - przekonują organizatorzy.

 

 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Czytaj także


Inne artykuły autoraKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

wiosenne bajanie... ... Kwiaty polne-Wyka kosmata Kwiaty polne-Wyka kosmata Kwiaty polne-Wyka kosmata Kwiaty polne-Wrzosowiec cienkoskrzydełkowy Widok na Zakopane ...