Wywiad: poznaj bliżej firmę Phottix

Wywiad: poznaj bliżej firmę Phottix

Jaki jest najbardziej popularny produkt marki Phottix? Jakie akcesoria okażą się niezbędne do filmowania lustrzanką? Na te i inne pytania odpowiada Paweł Czernik, prezes jednej z bardziej popularnych firm wytwarzających akcesoria foto-wideo.


Bogusława Słota: Może na początek: od jak dawna Phottix istnieje na rynku i czym się zajmujecie?

Paweł Czernik: Witam serdecznie. Początki naszej firmy to 2007 rok. Phottix to produkty ułatwiające pracę fotografom.  Początkowo były to wyzwalacze lamp, baterie, gripy i proste wężyki spustowe. W chwili obecnej jest to ponad 300 produktów. Wykorzystujemy coraz bardziej zaawansowane technologie, które pozwalają na maksymalne zoptymalizowanie pracy fotografa. 

B. S.: Państwa oferta jest więc dość szeroka w porównaniu do konkurencji, bo obejmuje monitory podglądowe, gripy, piloty bezprzewodowe... Ale dużo nie musi znaczyć dobrze. Dlaczego klienci powinni wybrać akurat produkty Phottixa? W czym Państwa urządzenia są lepsze od innych?

P.C.: Od samego początku postawiliśmy na najwyższą jakość naszych produktów w umiarkowanej cenie. Staramy się tworzyć produkty innowacyjne, żywo reagujemy na pytania i sugestie fotografów. Posiadając własną fabrykę jesteśmy w stanie wprowadzać nowe produkty odpowiadające zapotrzebowaniom rynku przy zachowaniu najlepszej jakości. Warto też podkreślić, że produkty Phottix objęte są 24-miesięczną gwarancją a w przypadku jakiejkolwiek wady klient wysyła produkt do serwisu w Polsce. Dzięki naszemu dystrybutorowi, firmie Migomex, możemy też pochwalić się 24-godzinną dostępnością produktu. Odpowiadając na Pani pytanie, Phottix to nie tylko produkty wysokiej jakości, ale również usługi posprzedażowe, wsparcie Klienta i doradztwo w języku polskim, serwis.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem