24-calowy monitor graficzny BenQ PG2401PT dla fotografów

 24-calowy monitor graficzny BenQ PG2401PT dla fotografów

Opracowany przez BenQ specjalnie dla wymagającego rynku fotograficznego monitor BenQ PG2401PT, występuje w zestawie z oprogramowaniem Palette Master opracowanym wspólnie z firmą X-Rite – światowym liderem w dziedzinie produkcji rozwiązań do pomiaru i kontroli koloru. Nowy monitor dysponuje matrycą o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, która odzwierciedla 99% przestrzeni barwnej Adobe RGB.


Każdy monitor BenQ PG2401PT zostaje poddany rygorystycznym pomiarom fabrycznym równomierności podświetlenia, reprodukcji barw Delta-E oraz krzywej Gamma. Ergonomiczna podstawka umożliwia wygodne ustawienie ekranu w trybie portretowym lub krajobrazowym. Wyświetlany na monitorze obraz w zależności od ustawienia obraca się automatycznie dzięki wbudowanemu czujnikowi położenia.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem