16 sierpnia 2010, 08:26
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 1394 razy

Konkurs dla Czytelników SwiatObrazu.pl - "Oceń artykuł" - VI edycja rozstrzygnięta

 Konkurs dla Czytelników SwiatObrazu.pl - "Oceń artykuł" - VI edycja rozstrzygnięta

Rozstrzygnęliśmy VI edycję konkursu "Oceń artykuł". Konkurs przeznaczony jest dla Czytelników SwiatObrazu.pl, każdy, kto w nim uczestniczy, bierze co tydzień udział w losowaniu nagród - książek "Fotografuj ludzi jak profesjonalista" Roda Edwardsa oraz plecaków, kubków i smyczy firmy Adobe.

W VI edycji Konkursu "Oceń artykuł" najwyżej ocenianym tekstem okazał się artykuł Joanny Zielińskiej pt. "Mistrzowie fotografii mody: Steven Meisel". W tym tygodniu najczęściej oceniającym użytkownikiem serwisu był rwd7 (Robert), który tym samym wygrał konkurs i otrzymuje od nas nagrodę – książkę Roda Edwardsa "Fotografuj ludzi jak profesjonalista" (czytaj fragmenty).

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich do dalszego uczestnictwa w Konkursie "Oceń artykuł"!

 

Szanowny Czytelniku – ten konkurs przy Twoim aktywnym udziale pomoże nam lepiej ocenić potrzeby naszych Odbiorców. Będziemy bardzo wdzięczni za wszystkie opinie, również te negatywne.

Jeżeli chcesz wyrazić swoją opinię na temat przeczytanego materiału, użyj jednego z dwóch przycisków oceny, znajdujących się na końcu każdego artykułu. Twój głos będzie decydował o tym czy tekst, który Ci się spodobał, znajdzie się na czele listy rankingowej.

Czytaj regulamin konkursu.www.swiatobrazu.pl