Photoshop CC PL - efekt z reklam

 Photoshop CC PL - efekt z reklam

Za chwilę wyjaśnię, w jaki sposób możesz wykorzystać Pędzel (Brush) do uzyskania ciekawego efektu — zapewne znasz go z prasy i reklam.


Za chwilę wyjaśnię, w jaki sposób możesz wykorzystać Pędzel (Brush) do uzyskania ciekawego efektu (rysunek 3.35) — zapewne znasz go z prasy i reklam. Część czynności, które będziesz musiał wykonać, może być w tej chwili niezrozumiała (nie było jeszcze mowy o warstwach, maskach czy poleceniu Wypełnienie (Fill)), ale są one konieczne, by stworzyć efekt za pomocą pędzla. Zaufaj mi i po prostu wykonuj czynności, które opisałam. Efekt możesz wypróbować na dowolnym zdjęciu z w miarę neutralnym, nieskomplikowanym tłem. Jeśli nie masz takiego zdjęcia w domu, na pewno w sieci znajdziesz coś, co nada się do przećwiczenia.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem