100 słońc - nowa wystawa w Yours Gallery

100 słońc - nowa wystawa w Yours Gallery

W warszawskiej Yours gallery rozpoczyna się wystawa niezwykłych zdjęć. Michael Light pokaże tam swoje fotografie, będące dokumentacją naziemnych prób jądrowych. Te przerażające i niebezpieczne wydarzenia okazują się jednocześnie bardzo fotogeniczne.


Od czasu jej powstania, broń jądrowa była użyta dwukrotnie podczas wojny. 6 sierpnia 1945 roku Stany Zjednoczone zrzuciły bombę o mocy 15 kiloton – siła niszczenia równoważna 15 tys. ton trotylu – na japońskie miasto Hiroszima, ostatecznie zabijając ponad 200 tys. ludzi. Trzy dni później Stany Zjednoczone zniszczyły japońskie miasto Nagasaki bombą o sile 21 kiloton, w wyniku czego śmierć poniosło ponad 60 tys. ludzi. Japonia podpisała akt bezwarunkowej kapitulacji 5 dni później. Wkrótce potem zakończyła się II Wojna Światowa.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem