13-calowy MacBook Pro z Retiną

13-calowy MacBook Pro z Retiną

Potwierdzają się plotki: już niedługo do sprzedaży trafi 13-calowy MacBook Pro z wyświetlaczem Retina o rozdzielczości 2560×1600 i 227 pikselami na cal. Panel wykonano w technologii IPS, charakteryzuje się znacznie ulepszoną powłoką antyrefleksyjną i jasnością na poziomie 300 cd/m2.


Podobnie jak jego 15-calowy brat, MacBook Pro o przekątnej 13 cali dysponuje wyświetlaczem wykonanym w technologii Retina. Niesamowita rozdzielczość 2560×1600 pikseli zapewnia ogromną przestrzeń roboczą; Apple kieruje ten produkt m.in. do profesjonalnych fotografów umożliwiając im mobilną pracę. Dobrą jakość obrazu zapewnia ponadto spora jasność, wysoki współczynnik kontrastu oraz 178-stopniowe kąty widzenia.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem