21 fotografów z Polski wyróżnionych na Sony World Photography Awards 2018

21 fotografów z Polski wyróżnionych na Sony World Photography Awards 2018

Jurorzy konkursu fotograficznego Sony World Photography Awards 2018 uhonorowali prace 21 Polaków, kwalifikując je do finału oraz zaliczając do 50 najlepszych zdjęć z całego świata zgłoszonych w poszczególnych kategoriach tegorocznego konkursu profesjonalnego i otwartego. Na 11. edycję nadeszło przeszło 320 000 zgłoszeń, z ponad 200 krajów i terytoriów na 4 konkursy — profesjonalny, otwarty, młodzieżowy i studencki.


Do finału konkursu profesjonalnego, w którym ocenie podlega całość przedstawionego materiału (5–10 zdjęć), do finału awansował jeden Polak. Czworo fotografów z Polski zostało finalistami konkursu otwartego, w którym nagradzane są pojedyncze zdjęcia z 10 kategorii. Fotografie kolejnych szesnaściorga Polaków trafiły na listy 50 najlepszych na świecie prac z poszczególnych kategorii konkursu otwartego, a ich autorzy otrzymali wyróżnienia. Jedną osobę wyróżniono trzykrotnie, za trzy zdjęcia z kategorii "Martwa natura".

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem