3 w 1: E-szkoła portretu i e-kurs Zrozumieć fotografię aktu z blendą

3 w 1:  E-szkoła portretu i e-kurs Zrozumieć fotografię aktu z  blendą

Czytelnicy SwiatObrazu.pl zamawiając E-szkołę portretu otrzymają również e-kurs Zrozumieć fotografię aktu. Bądź świadomym fotografem, otwórz się na własny styl, na zdjęcia, które tylko Ty sam możesz zrobić. Ten proces można przyspieszyć rozwijając swoje umiejętności, poznając nowe techniki. Dzięki udziałowi w e-kursach zdobędziesz dziesiątki pomysłów na nowe zdjęcia, a w Twoich pracach pojawi się indywidualne podejście do tematu, charakter i styl. Wraz z e-kursami Uczestnicy otrzymają wyjątkowy prezent - blendę elipsa 5w1 120x90cm.

Uwaga oferta ważna jest tylko do 5 października 2015 roku.


W prezencie blenda elipsa 5w1 120x90cm

Profesjonalna blenda Mitoya o 5 powierzchniach: złota, srebrna, neutralna, czarna oraz dyfuzor. Solidne wykonanie daje gwarancję, że będziesz korzystał z niej przez długi czas. W zestawie otrzymujesz również wytrzymały pokrowiec na dwustronny suwak , chroniący blendę przed zniszczeniem oraz zabrudzeniami. Blenda zaopatrzona jest w elastyczny stelaż oraz wieszaczek, który można wykorzystać do mocowania. Blendy Mitoya nie kruszą się i nie przecierają, jak ma to miejsce w przypadku wielu tańszych produktów. Blendy Mitoya objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem