12 maja 2017, 11:10
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 2982 razy

40-sekundowe poradniki wideo: jak fotografować iPhone 7 i iPhone 7 plus

40-sekundowe poradniki wideo: jak fotografować iPhone 7 i iPhone 7 plus

iPhone według większości badań to nadal najpopularniejszy aparat fotograficzny na świecie. Teraz firma Apple przygotowała serię krótkich poradników wideo, dzięki którym użytkownicy mogą nauczyć się w pełni wykorzystywać fotograficzne możliwości najnowszych telefonów Apple.

Każdy film trwa około 40 sekund i zawiera instrukcję krok po kroku jak wykonać konkretne ujęcia: zbliżenia, panoramy, portrety w słabym oświetleniu czy zdjęcia scen w ruchu. Treści poradnikowe dedykowane są dla początkujących mobilnych fotografów.
[kn_free]
 
Wybierając poradnik wideo warto zwrócić uwagę, że niektóre z nich dedykowane są wyłącznie modelowi iPhone 7 plus, który wyposażony został w zupełnie nowy moduł fotograficzny, składający się tak naprawdę z dwóch wysokiej jakości aparatów cyfrowych: jednego szerokokątnego (odp. 28 mm dla małego obrazka) i standardowego (odp. 56 mm dla małego obrazka) z rozbudowanymi możliwościami tzw. cyfrowego tele oraz rozbudowanymi funkcjami w rodzaju stabilizatora obrazu, symulacji małej głębi ostrości, możliwością filmowania w formacie 4K itp. 

[kn_advert]

 

 

 

 

 

Więcej poradników najdziecie na stronie: https://www.apple.com/iphone/photography-how-to/

 

 www.swiatobrazu.pl