84-calowy telewizor Sony. Pierwsza Bravia z rozdzielczością 4K

84-calowy telewizor Sony. Pierwsza Bravia z rozdzielczością 4K

Sony Bravia KD-84X9005 to pierwszy telewizor tego producenta, który może pochwalić się rozdzielczością 4K - 3840×2160. Znajdziemy tu również system optymalizacji obrazu, mający ułatwiać przetwarzanie obrazów o różnych rozdzielczościach i wyświetlanie ich w taki sposób, by wyglądały jak najlepiej na dużym, 84-calowym panelu.


Telewizor Sony Bravia KD-84X9005 został wyposażony w ekran LCD o rozdzielczości około 8.30 megapiksela, czyli mniej więcej cztery razy większej niż w przypadku standardu Full HD. Koniecznością była więc implementacja systemu 4K X-Reality Pro - ma on przetwarzać obraz o różnych rozdzielczościach, takich jak filmy z kamery HD, programy telewizji cyfrowej czy nagrania z nośników Blu-ray i wyświetlać go w wysokiej jakości na ekranie 4K. Wystarczy wówczas siąść trochę dalej od telewizora (ok. 1.6 metra według informacji prasowej) i cieszyć się obrazem wideo bez zauważalnej siatki pikseli.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem