9 sposobów na zmotywowanie się do fotografowania

9 sposobów na zmotywowanie się do fotografowania

1. Możesz być zdeklarowanym fotografem KRAJOBRAZÓW (wstaw w to miejsce swój główny obiekt zainteresowania), ale jeśli chcesz uniknąć kryzysów, musisz też zainteresować się innymi rzeczami.


Tak właśnie zacząłem robić zdjęcia industrialne i zdjęcia mostów, tak również przeszedłem do bardziej abstrakcyjnych fotografii. Zdjęcia industrialne miały dla mnie kilka przewag nad fotografiami krajobrazu – miałem bliżej do miejsc, z których mogłem je robić, nie byłem przy nich tak uzależniony od pogody i były zdecydowanie mniej popularne na wystawach i w publikacjach. Jak Ty masz znaleźć swój zapasowy ulubiony temat? Musisz przećwiczyć rozmaite tematy i style fotografowania, które dały innym fotografom wiele inspiracji.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem