Kobiety w obiektywie kobiety, czyli antidotum na zdjęcia Terry'ego Richardsona

Kobiety w obiektywie kobiety, czyli antidotum na zdjęcia Terry'ego Richardsona

„Żyjemy w świecie, w którym internet często nie odróżnia subtelnej nagości od pornografii. Dla mnie jest to problem, bo fotografuję kobiety nago. Nie ma mojej zgody na zdjęcia, gdzie w grę wchodzi deprawacja czy wstyd”– mówi Amanda Charchian, która skupia się na kobiecie, przedstawiając intymny proces fotografowania kobiecej psychiki.


Amanda Charchian to 30-letnia fotografka z Los Angeles, która odkrywa piękno, zmysłowość i siłę bohaterek swoich zdjęć. Poprzez fotografie oddaje intymność i więź, jaka rodzi się między nią a kobietami, które fotografuje, łącząc przypływy adrenaliny i subtelność chwili. Fotografuje artystki z całego świata: pisarki, aktorki, piosenkarki czy projektantki mebli. Nie stroni w tym od pewnego ryzyka. Często nagość, którą przedstawia, to nagość publiczna, na granicy wykroczenia, jednak nie chodzi tu o łamanie zasad, a raczej o pokazywanie kobiecej wolności.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem