A-DATA S596 Turbo - szybki dysk SSD

A-DATA S596 Turbo - szybki dysk SSD

Firma A-DATA Technology zaprezentowała nowy Solid State Drive, S596 Turbo. Urządzenie to, jako pierwsze w ofercie tego producenta, korzysta z kontrolera JMicron JMF616, który ma gwarantować dwudziestoprocentowy wzrost szybkości transferu danych w stosunku do poprzedniego modelu dysku.


Jednak, jak deklaruje A-DATA Technology, poprawiono nie tylko szybkość transferu plików; S596 Turbo będzie też bardziej stabilny w stosunku do poprzednika – S596. Nowy SSD łączy się z komputerem za pośrednictwem złączy SATA II lub mini-USB, dzięki czemu jest dyskiem uniwersalnym – może służyć zarówno jako dysk zewnętrzny, jak i wewnętrzny. Aluminiowa obudowa S596 Turbo zaprojektowana została w taki sposób, by jak najszybciej oddawać ciepło.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem