A jednak Fujifilm FinePix X10?

A jednak Fujifilm FinePix X10?

Dzisiaj możemy spojrzeć na kolejne zdjęcia produktowe oraz poznać bardziej dokładną specyfikację aparatu Fujifilm FinePix X50. Czy raczej X10, jeśli wierzyć najnowszym plotkom.


Niedawno pisaliśmy o Fujifilm FinePix X50, którego zdjęcie pojawiło się w katalogu amerykańskiej sieci sklepów Promaster. Pod fotografią widać było elementy specyfikacji technicznej, którą potem uzupełniliśmy w tym tekście. Od momentu, w którym zaczęły pojawiać się plotki dotyczące młodszego kuzyna FinePixa X100, wystąpiły kwestie związane z nazewnictwem. W zagranicznych serwisach przewijały się dwa symbole - X50 oraz X10, gdzie najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem była poprawność ich obu, uzależniona od regionu, w którym kompakty będą sprzedawane. Nie raz przecież zdarzało się, iż na Starym Kontynencie cyfrówki mogły pochwalić się nazewnictwem różnym od tego spotykanego, przykładowo, w Stanach Zjednoczonych.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem