ABC robienia dobrych zdjęć - błyskawiczny e-kurs

ABC robienia dobrych zdjęć - błyskawiczny e-kurs

E-kurs „ABC robienia dobrych zdjęć” kierujemy do tych z Was, którzy dopiero zastanawiają się nad rozpoczęciem fotograficznej przygody lub stawiają w fotografii pierwsze kroki. To kurs błyskawiczny – w jeden miesiąc zrobisz krok, który dzieli Cię od przygody z fotografią na poziomie pozwalającym Ci świadomie rozwijać i kształtować swoje umiejętności.


Udział w e-kursie pozwoli nabrać wprawy w posługiwaniu się sprzętem fotograficznym, dostarczy wielu pomysłów na lepsze zdjęcia, a przede wszystkim wyposaży Cię w niezbędną porcję wiedzy teoretycznej i praktycznej – przekazanej przez znakomitych fotografów - praktyków.  Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, abyś fotografując robił to w sposób, którym zadziwisz partnera, przyjaciół i rodzinę. A wszystkie niezbędne do tego informacje zdobędziesz w jeden miesiąc.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem