Abstrakcyjny portret słowackiego fotografa. Rewelacyjny cykl zdjęć

Abstrakcyjny portret słowackiego fotografa. Rewelacyjny cykl zdjęć

Krzywe - taki tytuł nosi nowy projekt fotograficzny Michala Zahornacky'ego, w którym oryginalne portrety wykraczają poza klasyczny model fotografii. „Próbuję zniekształcić idealną symetrię” – mówi o zdjęciach fotograf.


"Kwestionuję postrzeganie piękna. Wybrałem wodę ponieważ jej powierzchnia podczas ruchu tworzy nieregularne krzywe na sfotografowanym obiekcie. Może się poruszać, zakrzywiać, odbijać. Zdjęcia zostały wykonane aparatem analogowym, nie są wynikiem pracy w cyfrowej ciemni. Jestem bardzo podekscytowany procesem twórczym, ponieważ możliwości krzywizny wody są nieograniczone. Lubię "nowe". Lubię robić nowe i szalone rzeczy. Za każdym razem staram się odkrywać i wymyślać coś oryginalnego. Teraz czuje, że coraz bardziej ciągnie mnie w kierunku surrealizmu" - mówi Michal Zahornacky.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem