Absurdalne i bardzo śmieszne zdjęcia Arthura Mebiusa

Absurdalne i bardzo śmieszne zdjęcia Arthura Mebiusa

Arthur Mebius, wielokrotnie nagradzany fotograf, wciąż nie traci poczucia humoru. Od ponad 15 lat tworzy charakterystyczne, śmieszne zdjęcia dla dużych i małych agencji reklamowych. Fotograf produkuje też filmy i mówi, że historie, które lubi przedstawiać, powinny być zabawne, ciekawe, zniewalające lub posiadać wszystkie te cechy naraz.


Poza tym, że śmieszne zdjęcia Arthura Mebiusa zwyczajnie bawią widzów, warto dostrzec w nich ogromny twórczy entuzjazm. Fotograf w każdy etap powstania zdjęcia - od szkicu po ostatnie kroki w postprodukcji daje z siebie wszystko. "Teraz panuje moda na uważność (ang. mindfulness) – chyba co pięć minut wydawany jest nowy podręcznik na ten temat, a trenerów uważności przybywa chyba w tempie jeden co minutę. A ja uważam, że od zarania dziejów nie powstało żadne dobre dzieło sztuki bez zaangażowania artysty w wyłącznie tu i teraz. Oczywiście nie porównuję się do Leonarda Da Vinci, ale wchodzę cały, bez reszty, w moje historie. Uwielbiam to!" – mówi Arthur Mebius w jednym z radiowych wywiadów.
 
Poza komercyjną pracą Arthur Mebius stale pracuje nad osobistymi projektami. Postanowił na przykład pokazać, jak podróżuje się najgorszą linią lotniczą świata.
 

Dziś prezentujemy zbiór jego bardzo śmiesznych zdjęć

śmieszne zdjęcia Arthura Mebiusa


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem