Adapter do digiscopingu FSB-8 dla kompaktu Nikon Coolpix P300

Adapter do digiscopingu FSB-8 dla kompaktu Nikon Coolpix P300

Nikon prezentuje nowy adapter FSB-8, pozwalający na połączenie aparatu Nikon Coolpix P300 z lunetami Nikon EDG Fieldscope, Fieldscope, Spotting Scope oraz z mikroskopem polowym EZ-micro. Zestaw przeznaczony jest do digiscopingu, tj. fotografowania przy użyciu lunet.


Nikon FSB-8 wyposażony został w regulowane śrubki do montażu aparatu, umożliwiające precyzyjne ustawienie osi obiektywu aparatu P300 w osi optycznej lunety lub mikroskopu. Do dyspozycji mamy również wężyk spustowy, ułatwiający wykonywanie nieporuszonych zdjęć. Nowa propozycja japońskiego producenta kierowana jest dla miłośników fotografii przyrody - Coolpix P300 ze swoim jasnym, szerokokątnym obiektywem pomoże w uzyskaniu zadowalających rezultatów w połączeniu z lunetami Nikona. Adapter pojawi się na półkach sklepowych w lipcu tego roku.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem