Adapter tilt&shift do Canona wydrukowany w drukarce 3D

Adapter tilt&shift do Canona wydrukowany w drukarce 3D

Użytkownik Reddita o nicku Whomstevest zaprojektował i wydrukował w drukarce 3D w pełni funkcjonalny adapter typu tilt&shift do Canona - Adapter ten pozwala przymocować obiektywy z mocowaniem EF do aparatów z bagnetem RF. Zobacz jakie efekty pozwala osiągnąć ten gadżet.


Adapter tilt&shift wydrukowany w drukarce 3D

Adapter stworzony przez tego pasjonata fotografii współpracuje z dowolnym obiektywem Canona z mocowaniem EF. Umożliwia ostrzenie na nieskończoność i zapewnia 7 stopni pochylenia. Adapter został wydrukowany z czarnego materiału ABS na drukarce 3D Up Mini 3D. Adapter nie posiada elektronicznych styków, stąd nie ma możliwości komunikowania się obiektywu z aparatem. Uniemożliwia więc automatyczne ustawianie ostrości. Aby ustawić przysłonę w obiektywie (w tych, które nie posiadają odpowiedniego pierścienia), konieczne jest ustawienie jej przed zamocowaniem obiektywu. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem