Adele w Vogue, fotografuje Solve Sundsbo

Adele w Vogue, fotografuje Solve Sundsbo

Zdjęcia znanej piosenkarki Adele pochodzą z październikowego wydania brytyjskiego Vogue - fotografował Solve Sundsbo, norweski artysta.


Solve Sundsbo potrafił wydobyć z Adele niesamowity urok - sesja momentalnie stała się popularna, zebrała praktycznie same pozytywne recenzje. 40-letni Norweg, który portretował m.in. Scarlett Johansson, jest mistrzem pracy ze światłem studyjnym, potrafi kobiecy urok przedstawić w sposób niesamowicie delikatny i nienachalny. W portfolio ma zlecenia realizowane dla Yves Saint Laurent, Nike, Estee Lauder, Sergio Rossi, Hermesa, Armaniego, Pumy, Lancome. Jest autorem licznych wystaw, wykonał też okładki albumów zespołów Royksopp i Coldplay. Październikowa sesja z Adele powstała przy współpracy ze stylistką Kate Phelan oraz makijażystką Charlotte Tibury.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem