Adobe Creative Cloud dla fotografa - specjalna oferta Photoshop CC i Lightroom

Adobe Creative Cloud dla fotografa - specjalna oferta Photoshop CC i Lightroom

Procesowi przejścia firmy Adobe z tradycyjnego systemu zakupu programów i ich pakietów na system sprzedaży dostępu do narzędzi kreatywnych i innych usług w postaci abonamentu towarzyszyło pojawienie się wielu wątpliwości i mitów. Obecnie nowy model zadomowił się już na dobre i wszystko wskazuje na to, że został przez użytkowników całkiem dobrze przyjęty. W związku z pojawieniem się nowej oferty kierowanej specjalnie dla fotografów, pragniemy przyjrzeć się temu, co usługa Adobe Creative Cloud proponuje osobom amatorsko i zawodowo zajmującym się fotografią.


Przypomnijmy pokrótce: w maju zeszłego roku firma Adobe poinformowała swoich klientów o wprowadzeniu modelu sprzedaży swoich programów opartego na usłudze Creative Cloud. Ten innowacyjny sposób podejścia do udostępniania aplikacji kreatywnych stał się obiektem gorących dyskusji w Internecie. Aby zachęcić do zakupu usługi Creative Cloud, wprowadzono atrakcyjne cenowo oferty promocyjne, w obrębie których nabywca aplikacji Creative Cloud mógł rzeczywiście (a nie tylko w teorii) sporo zaoszczędzić i rozłożyć koszty zakupu oprogramowania na raty.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem