Adobe Lightroom 3.3 i Camera Raw 6.3

Adobe Lightroom 3.3 i Camera Raw 6.3

Jest już stabilna, nowa wersja Adobe Lightroom 3.3 oraz Camera Raw 6.3. Wśród nowości znajdziemy m.in. wsparcie dla nowych lustrzanek, producent deklaruje także, iż poprawił kilka błędów, które mogły pokazywać się we wcześniejszych wydaniach aplikacji.


Adobe Lightroom 3.3 i Camera Raw 6.3 to przede wszystkim wsparcie dla nowych lustrzanek: Nikon D7000, Nikon D3100, Pentax K-5, Pentax K-r, Olympus E-5, Sony DSLR-A560 i DSLR-A580. Właściciele zaawansowanych kompaktów czy bezlusterkowców także docenią nową aktualizację - dodano obsługę takich cyfrówek, jak Samsung NX100, Samsung WB2000, Nikon Coolpix P7000, Panasonic Lumix DMC-GF2 i DMC-GH2, Ricoh GXR z modułem GR LENS A12 28 mm f/2.5 oraz Canon PowerShot S95 i Canon G12.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem