Adobe Lightroom - kompletny praktyczny przewodnik po tajnikach programu. Edycja zdjęcia

Adobe Lightroom - kompletny praktyczny przewodnik po tajnikach programu. Edycja zdjęcia

Adobe Lightroom to program dysponujący bardzo rozbudowanymi narzędziami, dzięki którym edycja praktycznie dowolnego zdjęcia jest czystą przyjemnością. Tym właśnie funkcjom poświęcamy kolejny film z serii „Adobe Lightroom – kompletny praktyczny przewodnik po tajnikach programu". Możliwości jakie Lightroom oddaje swoim użytkownikom w zakresie edycji zdjęć są nadzwyczajne, zwłaszcza jeżeli brać pod uwagę fakt iż edycja zachodzi w sposób bezstratny, tzn. bez żadnej modyfikacji plików źródłowych. W filmie pokazujemy, w jaki sposób wykorzystać narzędzia udostępnione przez twórców programu w celu uzyskania dokładnie takich efektów, na jakich Wam zależy. Przy okazji zapewne odkryjecie wiele funkcji tego programu, o istnieniu których mogliście do tej pory nie wiedzieć.


Cel Szkolenia:

Adobe Photoshop Lightroom to program bardzo obszerny i bogaty - nie można przedstawić jego możliwości w jednym szkoleniu. Dlatego powstał cykl filmów szkoleniowych: "Adobe Lightroom – kompletny praktyczny przewodnik po tajnikach programu". Czwarta część cyklu koncentruje się na możliwościach związanych z zaawansowaną edycją cyfrowych zdjęć i narzędziach dostępnych w modułach Develop i Library, które do tej pory nie zostały przedstawione w poprzednich filmach.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem