Adobe Lightroom - kompletny praktyczny przewodnik po tajnikach programu. Sztuka czerni i bieli.

Adobe Lightroom - kompletny praktyczny przewodnik po tajnikach programu. Sztuka czerni i bieli.

Adobe Photoshop Lightroom to jedno z najbardziej wszechstronnych i złożonych narzędzi opracowanych z myślą o zaawansowanych fotoamatorach i zawodowych fotografach. Paradoksalnie – program jest stosunkowo słabo znany i niedoceniany. Cykl szkoleń filmowych "Adobe Lightroom – kompletny praktyczny przewodnik po tajnikach programu" udowadnia, że Lightroom może stanowić główny element każdej cyfrowej ciemni – a w czasach, w których fotografia cyfrowa dominuje, organizacja i zarządzanie cyfrową ciemnią jest niezbędnym elementem warsztatu każdego fotografa.

Cel filmu szkoleniowego:

Fotografia czarno-biała od wielu lat często uważana jest za "szlachetniejszą" i pod wieloma względami lepszą od barwnych zdjęć odmianę sztuki fotograficznej. Niezależnie od prawdziwości tego twierdzenia należy zgodzić się, że dobrze wykonane zdjęcia czarno-białe niekiedy wręcz porażają swoją estetyką i siłą wyrazu. Adobe Lightroom, jak przystało na program o możliwościach obejmujących wszystkie najważniejsze aspekty fotografii cyfrowej pozwala na praktycznie nieograniczoną kreację przy obróbce zdjęć czarno-białych. Temu właśnie zagadnieniu w całości został poświęcony omawiany film.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem