Adobe Photoshop dla początkujących fotografów - film szkoleniowy

Adobe Photoshop dla początkujących fotografów - film szkoleniowy

Obróbka i korekta zdjęć mają decydujący wpływ na ogólne wrażenie, jakie wywiera fotografia. Wykonana sprawnie i z wyczuciem może zaowocować zachwytem osób oglądających nasze zdjęcia - w tym osób fotografowanych. Sprawna i skuteczna obróbka to przede wszystkim dobór odpowiednich narzędzi, dzięki którym można dokonać niemal dowolnych korekt i zmian na fotografiach. Film szkoleniowy "Adobe Photoshop dla początkujących fotografów" przedstawia techniki modyfikacji zdjęć cyfrowych, stosowane przez fotografów profesjonalnych.


Cel filmu szkoleniowego:

Film szkoleniowy zawiera dokładne, a jednocześnie proste instrukcje opracowane przez najwyższej klasy profesjonalistów. Krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces obróbki fotografii. Dzięki filmowi poznasz najważniejsze funkcje aplikacji i szybko nauczysz się korzystać z tych jej narzędzi, które pozwolą Ci m.in. na kontrolę efektów tylnego oświetlenia, szybkie złożenie panoramy, retusz twarzy, efektywne podpisanie zdjęć. Film umożliwi Ci zdobycie wiedzy, z pomocą której stworzysz wyjątkową kolekcję Twoich fotografii. Wspólne wykonywanie ćwiczeń z Trenerem prowadzącym szkolenie pozwoli wypracować własny sposób kreacji fotografii.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem