Adobe Photoshop Lightroom 4 w wersji finalnej. Kosztuje 150 dolarów!

Adobe Photoshop Lightroom 4 w wersji finalnej. Kosztuje 150 dolarów!

Koniec bety! Adobe oficjalnie informuje o zakończeniu prac nad docelową wersją aplikacji Photoshop Lightroom 4. Wśród nowości znalazły się lepsze wsparcie dla wideo i geotagowania, bardziej wyrafinowane, ale jednocześnie prostsze w obsłudze 'suwaczki', wprowadzenie lokalnego balansu bieli, lokalnej redukcji szumu i opcja stworzenia fotoksiążki.


Jakie zmiany zaszły w Adobe Photoshop Lightroom 4 od momentu opublikowania wersji beta? Przede wszystkim usprawniono tryb Auto tone w sekcji Develop, zwiększono zakres ustawień lokalnego balansu bieli, dodano więcej presetów (zarówno fotograficznych, jak i filmowych), poszerzono tryb fotoksiążki do 240 stron. Producent dziękuje wszystkim, którzy korzystali z aplikacji w wersji beta - dzięki Wam udało się znaleźć ponad 800 błędów, mniejszych lub większych.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem