Adobe Photoshop Touch dla Androida

Adobe Photoshop Touch dla Androida

Użytkownicy systemu Android mogą zacząć zacierać ręce w związku z premierą kolejnej aplikacji fotograficznej. Adobe Photoshop Touch można pobierać na smartfony i tablety, działające pod kontrolą tego OS-a.


W trakcie konferencji MAX 2011 Adobe zaprezentowało aplikację Photoshop Touch, współpracującą ze smartfonami i tabletami pracującymi pod kontrolą systemu Android (3.1 lub nowszy). Program optymalizowany był pod kątem tabletów, gdzie mamy do czynienia z większym, wygodniejszym ekranem i najczęściej nieco wyższą mocą obliczeniową. Adobe Photoshop Touch obsługiwany jest za pomocą prostych gestów. Co ciekawe, aplikacja jest w stanie pracować na warstwach, wyposażona została we wszystkie najpopularniejsze narzędzia, a także w kilka specjalnych, 'profesjonalnych' efektów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem