Adobe Photoshop Touch na iPada

Adobe Photoshop Touch na iPada

Adobe Photoshop Touch to zestaw trzech aplikacji (Eazel, Navy i Color Lava), przeznaczonych dla iPada. Programy zostały przygotowane za pośrednictwem Photoshop Touch Development Kit w celu demonstracji możliwości interakcji między Photoshopem a urządzeniami mobilnymi.


Adobe Photoshop Touch, czyli Color Lava, Eazel i Nav pozwalają wygodnie i efektywnie korzystać z dotykowego ekranu iPada. Można powiedzieć, że są to aplikacje przykładowe, mające prezentować możliwości nowego Photoshop Touch Development Kit. I tak: Eazel to program do rysowania, możemy w nim szkicować nawet za pomocą pięciu palców naraz, z błyskawicznym przesyłaniem informacji do Photoshopa w wersji stacjonarnej (na Maku lub pececie). Adobe Nav pozwala na dostęp do dodatkowych menu, natomiast Color Lava zmienia iPada w prawdziwą paletę kolorów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem