Adobe Premiere Elements 15 z wyostrzaniem materiału wideo

Adobe Premiere Elements 15 z wyostrzaniem materiału wideo

Tradycyjnie premierze Photoshop Elements towarzyszy nowa wersja Adobe Premiere Elements. Adobe wprowadził zatem do sprzedaży nową wersje oprogramowania dla początkujących filmowców Adobe Premiere Elements 15. Dwie najważniejsze nowe funkcje: wyostrzanie wideo oraz tworzenie dynamicznych kolaży.


Nowości Adobe Premiere Elements 15

Dynamiczne kolaże. Program umożliwia tworzenie kolaży ze zdjęć i wideo w celu zaprezentowania szeregu wspomnień naraz. Jest to wygodne podczas udostępniania materiałów w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook czy YouTube.
 
 
Eliminowanie zmętnienia. Krajobraz jest zmętniony? Wystarczy kilka sekund, aby wyostrzyć wideo.
 
 
Miksowanie muzyki do odpowiedniej długości. Wybierz dowolny plik muzyczny, aby automatycznie zmiksować go do długości filmu. Nowe narzędzie Remiks generuje naturalne brzmienie, pozwalając zachować pierwotny dźwięk.
 
Proste tworzenie markowego wyglądu. Nowa edycja z asystą pozwala zastosować efekty na kilku klipach lub na całym filmie naraz.
 
Zachwycające filmy po kilku kliknięciach. Funkcja wykrywania twarzy automatycznie podkreśla ujęcia osób, czyniąc z filmów wspaniałe pamiątki. Współpracuje ona z mechanizmem automatycznego przycinania, funkcją ulubionych chwil, a także panoramowaniem i powiększaniem.
 
Gesty dotykowe do ulepszania filmów. Organizator i tryb edycji Przegląd obsługują teraz gesty dotykowe. Wyszukiwanie, sortowanie i proste ulepszenia materiałów wideo można teraz wykonywać za pośrednictwem stuknięć.
 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem