Adobe Photoshop Mobile

Adobe Photoshop Mobile

Adobe przygotowało komórkową wersję najpopularniejszego edytora graficznego na świecie. Przeznaczony dla iPhone'a Photoshop Mobile to prosty program, dzięki któremu dokonamy bazowych korekt i ewentualnie nałożymy podstawowe filtry cyfrowe na zdjęcia zapisane w pamięci telefonu.


Z Photoshop Mobile właściciele iPhone'ów będą mogli dokonać prostej edycji zapisanych obrazów. Adobe oddaje użytkownikowi końcowemu skromny wachlarzyk funkcji, wśród których znajdziemy między innymi kadrowanie (1:1, 4:3, 3:4 lub dowolne ustalenie proporcji) i możliwość obrócenia zdjęcia w pionie lub poziomie. Dodatkowo będziemy mogli również przeprowadzić korektę ekspozycji i nasilenia kolorów - w tym też oczywiście konwersję na fotografię monochromatyczną.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem