Acer H274H - 27 cali i Full HD

Acer H274H - 27 cali i Full HD

H274H to najnowsza propozycja firmy Acer, przeznaczona na rynek europejski. Monitor miałby przydać się w szczególności graczom i osobom intensywnie korzystającym z wszelkiego rodzaju multimediów.


Acer H274H jest 27-calowym panelem o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080, kontrastem dynamicznym o współczynniku 100 mln do jednego, jasnością na poziomie 300 cd/m2 oraz czasem reakcji równym pięciu milisekundom. Warto również wspomnieć o kątach widzenia; te wynoszą odpowiednio 178 stopni w poziomie i 170 w pionie. Panel komunikuje się z komputerem za pośrednictwem analogowego interfejsu D-Sub, cyfrowego DVI-D lub HDMI. H274 dostępny jest już w sprzedaży w cenie 299 euro (ok. 1200 złotych).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem